top of page
A letter tech logo-depositphotos-bgremover.png

S.S.S

+Neden sizi tercih etmeli ve size güvenmeliyim?

-Bize vermiş olduğunuz çalışmalarınızı en uygun fiyatlarla, %100 müşteri memnuniyeti ile teslim etmekteyiz. Özellikle ilk aşamalarda güven eksikliği söz konusu olmaktadır, haklısınız. Ancak firmamız kurumsal bir firmadır ve internet üzerinden hizmet vermemiz dışında yerimiz Ispartadadır. İsteğe bağlı olarak noter onaylı sözleşmemiz de bulunmaktadır.
Akademik düzeyde olan hocalarımızla yapacağınız danışmanlık hizmetinde özgün, özverili ve zamanında bir yazı oluşturulması esas alınmaktadır. Bünyemizde yer alan hocalarımızla yalnızca bu çerçeve içerisinde çalışmaktayız.

 

+Çalışma gün ve saatleriniz nedir?

-Hafta içi  9:00 ile 18:00 arasında Cumartesi günü ise 10:00 ile 16:00 arasında hizmet vermekteyiz. Ancak mevcut öğrencilerimizin çalışmalarında aksatma yaşanmaması için mail üzerinden 7/24 hizmet vermekteyiz.

 

+Dönüş yapmanız ne kadarlık bir süreci kapsamaktadır?

-Yoğunluğu göre değişen dönüş sürecimiz de mail üzerinden maksimum 30 dk. olmaktadır. Ancak kurumsal iletişim numaramızdan anında bizlere ulaşabilmektesiniz.

 

+Çalışma süreciniz nasıl işlemektedir?

-Çalışmalarınız sizlerin istediği tarihlerde bölüm bölüm veya tümüyle olacak şekilde gönderilmektedir. Çalışmaya ön ödeme tutarının yatırılması ile başlanmaktadır. Kalan ödemeniz çalışmanızın tamamlandığı zaman alınmaktadır. Çalışmanız tamamlandığında sizlere çalışmanızın bittiğine dair görseller sunulmaktadır. Daha sonrasında kalan ödemeniz temin edilerek çalışmanız sizlerle paylaşılmaktadır.

 

+Çalışmamı hangi hocalar yapıyor?

-Sizin alanınıza göre hoca seçimi yapmaktayız. Bu nedenle sizden bölümünüz hakkında ve hangi alandaki hocaların yapabileceği hakkında bilgi  alındıktan sonra yalnızca istediğiniz alandaki hocalara yönlendiriyoruz. Hocalarımız kendi alanlarında uzman, deneyimli ve yalnızca akademik düzeyde hocalardan oluşmaktadır.

 

+Düzeltme ve değiştirme taleplerimizi nasıl karşılamaktasınız?

-Çalışmanızdan tümüyle biz sorumlu olmaktayız. İstenilen değişiklikleri bize ilettiğiniz takdirde hocamız tarafından en kısa sürede düzenlenip size gönderilecektir. Bu aşamalarda yapılacak olan düzeltilerde herhangi bir ücret alınmamaktadır.

 

+Ücretlendirme nasıl yapılmaktadır?

-Çalışmanızın konusu, bölümünüz, zaman kısıtlılığı, intihal (alıntı) oranınıza göre ücretlendirme yapılmaktadır. Sizlere en doğru sonuçları piyasaya göre en uygun fiyat garantisiyle sunmaktayız. Çalışmanızın süreci içerisinde belirli oranlarda taksitlendirme yapmaktayız. Kredi kartıyla ödeme seçeneğimiz de bulunmaktadır. Çalışmanıza başlamadan önce tüm ücretinizin %30 oranlarında bir ön ödeme tutarı alınmaktadır. Böylelikle çalışmanız başlatılır.

 

+Çalışmamın hangi sürecine kadar hizmet vermektesiniz?

-Çalışmanız onaylanıncaya kadar sizlerle iletişim haline olup, istediğiniz zaman aralığında düzeltme işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

 

OUR SERVİCES (GENEL HİZMETLERİMİZ)

 1. Tez Danışmanlık
  Ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora ve uzmanlık tezleriniz için akademik çalışmalar

 2. Editörlük
  Akademik çalışmalarınızda profesyonel editörlük.

 3. Uygulama ve Analiz
  Güncel program bilgisiyle akademik çalışmalarınızda tüm uygulama ve analizler

SÜREÇ

 1. Teklif ve Planlama

 2. Başlangıç

 3. Düzeltme

 4. Bitirme

REFERANS YAZISI

Referanslarımız, çalışmalarımızı yayınlayan ve memnun olan üniversitelerdir. Siz de bu memnuniyeti yaşamak için bizimle çalışabilirsiniz…

HİZMETLERİMİZ

Tez Danışmanlık

 • Ön Lisans Tezi Danışmanlığı

 • Lisans Tezi Danışmanlığı

 • Yüksek Lisans Tezi Danışmanlığı

 • Doktora Tezi Danışmanlığı

 • Uzmanlık Tezi Danışmanlığı

 • Proje Danışmanlığı
  Ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora ve uzmanlık tezlerinizi sizlerin istekleri doğrultusunda, profesyonel kadromuzla birlikte sizler için oluşturmaktayız. Tamamen sizin fakülte ve enstitünüzün belirlediği yazım kılavuzu doğrultusunda özgünlüğü dikkate alarak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmet içerisindeki anahtar kelimelerimiz; özgün, akademik, profesyonel.
  Editörlük

 • Tez Editörlüğü

 • Makale Editörlüğü

 • Kitap Editörlüğü

 • Tez Yazım Kılavuzu Hizmetleri

 • İntihal ve Alıntı Oranları Düzeltme
  Tüm akademik çalışmalarınızda akademik bir dil oluşturmaya özen göstermekteyiz. Belirlenen ölçü ve kurallara uygun hale getirmekteyiz. Anlatım bozuklukları, yazım yanlışlıkları, noktalama yanlışlıkları, ölçülendirme hataları gibi sorunlarınızı uzman editörlerimizle çözüme kavuşturmaktayız. Bu hizmet içerisindeki anahtar kelimelerimiz: profesyonel, titiz, uygun.

Dil ve Çeviri

 • Yabancı Dilde Yazım

 • Çeviri

 • Yabancı Dil Editörlüğü
  İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Latince, Osmanlıca, Farsça dillerinde yazım ve editörlük hizmetlerini akademik bir şekilde sizlere sunmaktayız. Çeviri ve yazım sorunlarınızı alanlarında uzman çevirmenlerimizle çözüme ulaştırmaktayız. Bu hizmet içerisindeki anahtar kelimelerimiz: uzman, akademik, çeviri.
  Uygulama ve Analiz

 • Mülakat

 • Anket

 • SPSS

 • Nvivo

 • Arena

 • Autocad

 • Gams
  Tüm alanlarda uygulama çalışmalarınızı gerçekleştirmekteyiz. Uygulama sonuçlarıyla analizlerinizi gerçekleştirir ve akademik yazıya dökmekteyiz. Bu hizmet için anahtar kelimelerimiz: Kalite, Zaman, Uygulama, Analiz.

A letter tech logo-depositphotos-bgremover.png

Her biri alanında uzman akademik deneyim sahibi danışmanlarımız ile tez, bitirme ödevi, proje, spss veri analizi ve çevirilerinizde profesyonel danışmanlık hizmeti veriyor, geleceğiniz için, kendimizi sizin yerinize koyuyor ve sizinle birlikte özverili bir şekilde çalışıyoruz.

Site Haritası

İletişim Bilgileri

Yayla, 1605. Sk., 32100 Isparta Merkez/Isparta

+90 543 443 38 80

Akademizone@gmail.com

bottom of page